O firmě

Naše společnost byla založena v dubnu 2012. Navazuje na naše dlouholeté zkušenosti v oblasti tepelných čerpadel  a je nástupcem podnikatelských aktivit  fyzické osoby.  Naším cílem je poskytovat pouze špičkové služby v oblasti tepelných čerpadel a tuto činnost neustále zdokonalovat.

Kvalitní realizace, spolehlivá tepelná čerpadla a vysoké hodnocení zákazníků

Díky vysoké kvalitě  realizací, vysokému hodnocení zákazníků a spolehlivosti dodávaných tepelných čerpadel se naše společnost Inovatech s.r.o. stala součástí prestižní sítě značkových prodejců tepelných čerpadel – IVT CENTER. Do této sítě patří vybrané společnosti z celé republiky, které se úzce specializují na oblast obnovitelných zdrojů energie, kam patří také tepelná čerpadla. Tyto společnosti mají bohaté zkušenosti s desítkami až stovkami realizací a jsou v jednotlivých regionech vůdčími společnostmi na trhu.

Naše společnost je Vám schopná nabídnout komplexní služby s dodávkou a montáží technologie na klíč. Bezplatně Vám zpracujeme optimální návrh řešení. Stačí vyplnit poptávkový formulář, kde zadáte potřebné údaje o Vaší nemovitosti. A my Vám obratem navrhneme řešení, které bude co nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Jsme specialisté nejen na tepelná čerpadla, ale také v oblasti větracích jednotek s rekuperací, realizací kompletního topného systému nejen s podlahovým vytápěním a rozvodů vody a kanalizace. Zajistíme Vám projektovou dokumentaci i vyřízení veškeré legislativy, nutné k realizaci.
Dodáváme ve svém oboru prvotřídní kvalitu technologie, materiálů i práce. 

Máte o naše služby zájem? Neváhejte a kontaktujte nás!
Naplánujte si k nám cestu!

Partneři