Podlahové topení GETASYSTEM

Podlahové topení GETASYSTEM

ŠVÝCARSKÁ KVALITA S DESETILETOU ZÁRUKOU


Nejvyšší nároky na kvalitu potrubí v rodinných domech jsou kladeny na potrubí v podlahovém vytápění, vrtech a plošných kolektorech. V případě poškození je totiž velmi obtížné, případně zcela nemožné, tato potrubí opravit. Výrobky švýcarské firmy HakaGerodur, které používáme, patří jak v odvětví podlahového vytápění tak i potrubí pro primární okruhy tepelných čerpadel ke špičce v oboru. Je doplněno kvalitními armaturami, rozdělovači a regulačními prvky od další švýcarské společnosti — Taconova Group AG.

PODLAHOVÉ TOPENÍ S VYSOKÝM TOPNÝM FAKTOREM


Nižší teplota topné vody v topném systému, znamená vyšší topný faktor tepelného čerpadla a menší spotřebu elektrické energie. Podlahové vytápění GETASYSTEM je navrženo tak, aby byla teplota vody v topném systému vždy co nejnižší:
• Systém lišt umožňuje pokládku potrubí v malých roztečích, a snižuje tak potřebnou teplotu topné vody.
• Polybutenové potrubí je výrazně pružnější než běžně používané PEX potrubí. Díky tomu je možné dělat ohyby s menším rádiusem, pokládat potrubí s menšími roztečemi a opět tak snížit potřebnou teplotu topné vody.
• Všechny rozdělovače jsou standardně osazeny průtokoměry, které umožňují přesně nastavit průtoky topné vody v jednotlivých místnostech. Správně vyregulovaný topný systém pracuje s nižší teplotou topné vody a umožňuje tak tepelnému čerpadlu pracovat s vyšším topným faktorem.

Podrobné technické informace, ceníky a podklady ke stažení naleznete na:

www.getasystem.cz

Prospekt GETASYSTEM
Naplánujte si k nám cestu!

Partneři